В Університеті триває Різдвяний ярмарок солодощів і прикрас

Торти, печиво, пампухи, а також різноманітні новорічні ялинкові прикраси «хенд-мейд»: усе це представлено на традиційному Різдвяному ярмарку у Львівському університеті, який 14 грудня 2015 року відкрили студенти філологічного факультету.

Як розповіла співорганізатор ярмарку, заступник голови профбюро студентів філологічного факультету Ольга Борівець, такі заходи проводяться в Університеті постійно. «Ми проводимо не тільки Різдвяні ярмарки, а ще часто представляємо окремо солодку випічку. Дівчата залюбки беруть участь у майстер-класах, випікають солодощі та виготовляють декоративні прикраси. Коли в нас уже є асортимент – пропонуємо його широкому загалу», – зазначила Ольга Борівець.

Ціни на цьогорічному Різдвяному ярмарку – демократичні, розраховані як на гаманці студентів, так і викладачів.

Усі виручені кошти організатори передадуть у дитячий будинок міста Краковець Яворівського району Львівської області.