Icpc_logoДо уваги активних і рішучих студентів нашого Університету!!!

16 квітня 2016 року на базі Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

Всеукраїнська олімпіада є частиною Міжнародної студентської олімпіади з програмування за правилами АСМ. Конкурс охоплює глобальну мережу університетів, які проводять регіональні змагання. Найкращі команди братимуть участи у фінальному турі чемпіонату світу ACM-ICPC.

Варто зазначити, що кількість учасників олімпіади зросла до декількох десятків тисяч найкращих студентів і викладачів з обчислювальних дисциплін із понад 2500 університетів більше, ніж 100 країн світу.

Конкурс дає змогу студентам перевірити своє вміння працювати в команді, здатність виконувати завдання під тиском часу, творчо мислити та застосовувати інноваційні підходи до створення нових комп’ютерних програм.

Це найстаріший, найбільший і найпрестижніший конкурс програмування у світі.

Для участі в олімпіаді необхідно:

1) зібрати команду з тренера і трьох учасників (можна ще одного запасного)

2) зареєструватися на міжнародному сайті олімпіади icpc.baylor.edu

Інструкцію про порядок реєстрації можна отримати тут «ACM-ICPCRegistration2015»

3) зайти на olymp.franko.lviv.ua і потренуватися у використанні системи проведення змагань ejudge. (Буде доступна з 1 квітня. Після реєстрації усі повідомлення про заходи олімпіади надходитимуть електронною поштою)

Думай! Створюй! Вирішуй!

Приходь, перемагай!