В Університеті відбулась Урочиста академія Львівської обласної Малої академії наук

24 травня 2017 року в Актовій залі Університету відбулась Урочиста академія з нагоди закінчення навчального року у Львівській обласній Малій академії наук учнівської молоді.

Відкрила урочисте засідання директор КЗ ЛОР «Львівська обласна академія наук учнівської молоді» Іванна Бородчук, яка, зокрема, відзначила вагомі результати, які продемонстрували вихованці МАН упродовж року: «Активна, творча і наполеглива молодь – радість батьків, гордість школи,  окраса батьківщини. Ми завжди пишаємося здобутками наших вихованців, а цього року ми отримали справжній зорепад із нагород – 43 призові місця вибороли наші учні на олімпіадах, конкурсах і під час захисту науково-дослідних робіт», – зазначила Іванна Антонівна.

Від імені Університету привітав молодих академіків проректор з науково-педагогічної роботи, професор Ярослав Гарасим. Зокрема, проректор зазначив, що Урочиста академія Малої академії наук завжди має свій «емоційний заряд, настроєвий шарм і високий коефіцієнт пізнавального максималістського задоволення».

«Мені дуже приємно, що учні Львівської обласної МАН є одними із найкращих в Україні.  Це свідчить про те, що Мала академія дає молоді старт, відкриває дуже багато можливостей, подальша реалізація яких залежить від наполегливості і працьовитості учнів», – зауважив Ярослав Іванович.

Окрім того, Ярослав Гарасим висловив подяку президентові Львівської обласної МАН, Герою України, професорові Івану Вакарчуку. За словами проректора, те інтелектуальне середовище, яке створив Іван Олександрович у Львівському університеті є незнищенним і «цей незнищенний дух реалізовується в кожній особистості, яка долучається до Львівської обласної академії наук».

Також з вітальним словом до учасників заходу звернувся  доцент кафедри мікробіології Львівського університету Тарас Перетятко, який висловив переконання, що перші можливості, які відкрила перед учнями Мала академія наук знайдуть своє яскраве продовження у подальшій науковій діяльності учнів.

Асистент кафедри економічної та соціальної географії Університету Любов Котик закликала учнів завжди сповна реалізовувати свій творчий і науковий потенціал. «Кожен з Вас має Божу іскру. Але також на вас покладена відповідальність за результатами своєї праці, адже, отримавши знання, ви отримали також своєрідний тягар. Тому вчителі, батьки і МАН повинні завжди підтримувати вас, полегшувати непростий шлях наукового пізнання», – зазначила Любов Котик.

Упродовж заходу учням Львівської обласної МАН вручили нагороди за численні перемоги у Всеукраїнських та міжнародних інтелектуальних змаганнях.