В Університеті відбулась Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Геологія»

Упродовж 16-18 травня 2017 року на геологічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Геологія». Участь в інтелектуальному змаганні взяли 19 студенів І-ІІ курсів із Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Національного університету водного господарства і природокористування, Криворізького національного університету, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу і Львівського національного університету імені Івана Франка.

Молоді знавці геології змагалися у чотирьох турах – теоретичному (тестові завдання з геології), практичному (визначення колекцій зразків мінералів, гірських порід та фосилій), творчому (аналіз геологічної карти) та експериментальному (робота на геологічному відслоненні в смт. Верхнє-Синьовидне – польова лабораторія еколого-геологічних досліджень ЛНУ ім. Івана Франка).

За результатами олімпіади перемогу вибороли студенти геологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Зокрема, перше місце зайняла Василина Мандрика (група ГЛГ-22), а другими стали Анастасія Ковтун (група ГЛГ– 11) та Роман Мінькевич (група ГЛГ-21).

Вітаємо переможців, бажаємо їм натхнення і невтомного наукового пошуку!