В Університеті відбулося спільне засідання колегії управління фізичної культури та спорту ЛОДА та виконкому відділення НОК України у Львівській області

З нагоди відзначення Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку 6 квітня 2017 року в Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося спільне засідання членів колегії управління фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації та виконкому відділення НОК України у Львівській області.

Привітав учасників засідання Ректор Львівського університету, професор Володимир Мельник, висловивши переконання, що стан фізичної культури є одним із найважливіших індикаторів розвитку суспільства. За словами Володимира Петровича, спорт сприяє моральному оздоровленню нації і є невід’ємним елементом сильної держави.

«Розвитку фізичної культури у Львівському національному університеті імені Івана Франка приділяється велика увага і це дає свої результати, адже кожного року наші студенти та викладачі стають призерами всеукраїнських та міжнародних змагань», – зазначив Володимир Мельник.

З вітальним словом до учасників засідання також звернулися начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода та голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський.

Після завершення офіційного відкриття Ректор Університету, професор Володимир Мельник, начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Юрій Майборода та голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський вручили нагороди і подяки спортсменам, які активною працею сприяють розвитку фізичної культури і спорту Львівщини. Приємно, що, зокрема, дипломами управління фізичної культури і спорту ЛОДА відзначили старших викладачів кафедри фізичного виховання та спорту Львівського університету – Араза Тувакова, Юрія Можаровського і Святослава Поповича.

Зазначимо, що під час спільного засідання члени колегії управління фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації та виконкому відділення НОК України у Львівській області обговорили, зокрема, процес підготовки спортсменів Львівщини до участі у ХХІІІ зимових Олімпійських іграх 2018 року та участь представників області у ІІІ Іграх Нескорених для поранених військовослужбовців.