В Університеті відбувся майстер-клас із використання метафоричних карт

17 жовтня 2017 року Психологічна служба Львівського національного університету імені Івана Франка  організувала для усіх охочих майстер-клас «Використання метафоричних асоціативних карт (МАК) у роботі із соціальною тривогою».

Ведучою заходу була Оксана Міраі – практичний психолог, когнітивно-поведінковий консультант, сертифікований фахівець із роботи з метафоричними асоціативними картами.

Учасники мали змогу більше дізнатись про явище соціальної тривоги а також про її причини і наслідки: невпевненість в собі, низьку самооцінку, негативні думки про свою некомпетентність, страх прийняття рішень, сором, страх публічних виступів.

«З усім цим спектром емоцій та переживань стикається кожна людина, але не кожен може самостійно подолати труднощі», – зазначають організатори заходу.

Отож за допомогою цікавого психологічного інструменту –  метафоричних асоціативних карт, учасники майстер-класу мали змогу зустрітись зі своїми соціальними страхами, переосмислити й трансформувати їх, а також віднайти ресурс для власного самовдосконалення.

Нагадуємо, що лекції та майстер-класи на психологічну тематику відбуваються щовівторка та є відкритими для усіх зацікавлених.

У Психологічну службу Університету можна звертатися за адресою: вул. Дорошенка, 41 (корпус географічного факультету), ауд. 103.