В Університеті відбувся шаховий турнір

17-18 червня 2017 року у головному читальному залі Наукової  бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся відкритий шаховий турнір «Кубок ветеранів спорту м. Львова». Участь у змаганнях взяли 78 шахістів різних вікових категорій. Організатори турніру – Шаховий клуб ЛНУ ім. Івана Франка і громадська організація «Шаховий клуб ветеранів спорту».

Турнір відбувався з контролем часу (25 хвилин + 10с./хід).

Серед чоловіків призові місця зайняли:

1. Володимир Медведик (м. Новояворівськ);
  2. Святослав Попович (старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Львівського університету);
  3. Йосип Грициняк (смт Щирець).

Серед жінок найкращими стали:

1. Юля Савчук (студентка 5-курсу географічного факультету Львівського університету);
  2. Вікторія Кондратюк (м. Дрогобич);
  3. Ярина Ожайська (м. Винники).

Серед випускників Львівського національного університету імені Івана Франка призові місце здобули:

1. Ігор Чупик (випускник факультету прикладної математики і механіки 1986 року);
  2. Євген Гладиш (випускник математичного факультету 1982 року);
  3. Григорій Кириченко (випускник факультету прикладної математики 1995 року).

Додамо, що найкращим серед ветеранів став випускник механіко-математичного факультету Університету 1975 року Ігор Дідух.

Зазначимо, що у турнірі також взяли участь діти працівників Університету. Серед наймолодших учасників також визначили і нагородили переможців.