В Університеті відзначили День хіміка

17 травня 2017 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулось урочисте святкування Дня хіміка.

З нагоди професійного свята студенти хімічного факультету підготували насичену концертно-розважальну програму, подарувавши своїм колегам і викладачам щирі емоції і неповторну дружню атмосферу. Хороші жарти, іронія і самоіронія у поєднанні із музичними і танцювальними номерами дозволи учасникам свята побачити усю багатогранність талантів студентів-хіміків.

Приємно, що цьогоріч спільно з львівськими колегами відсвяткували своє професійне свято студенти з  Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна й Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, які також привітали усіх присутніх музикою і щирими жартами.