В Університеті відзначили переможців конкурсу бізнес-проектів освітньо-професійної програми «Потужний старт у великому бізнесі»

9 червня 2017 року у Дзеркальній залі Університету відбулось урочисте закриття освітньо-професійної програми «Потужний старт у великому бізнесі». Програма, яку реалізував економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка і ТОВ «Альянс Маркет», спрямована на практичну підготовку фахівців і розроблення студентських бізнес-проектів з метою закріплення теоретичних знань. Її учасниками стали 20 студентів економічного факультету Львівського університету, які перед тим пройшли багаторівневий відбір.

В рамках реалізації програми відбувся цикл лекцій і тренінгів, які проводили для студентів економічного факультету фахівці ТОВ «Альянс Маркет». За підсумками програми відбувся конкурс студентських бізнес-проектів. Оцінювали роботи учасників члени журі, до якого увійшли представники кафедр маркетингу й економічної теорії економічного факультету та компанії «Альянс Маркет».

Звертаючись до учасників освітньо-професійної програми, Ректор Львівського університету, професор Володимир Мельник наголосив, що вищий навчальний заклад сильний тільки тоді, коли уся його робота спрямована на створення усіх умов задля розвитку і самореалізації студентів.

«Ця програма сприяє практичній підготовці молодих фахівців і ті проекти, які запропонували студенти на розгляд журі дозволяють говорити, що університетська молодь готова до конкуренції на ринку праці і спроможна докладати зусиль, щоб бути дійсно висококваліфікованими працівниками провідних компаній», – висловив переконання Володимир Мельник.

Міський голова Львова Андрій Садовий, привітавши учасників, зазначив, що для міста співпраця бізнесу й Університету є надзвичайно важливою, а також запросив молодь цікавитися вакантними місцями у Львівській міській раді. За словами Андрія Івановича, зараз Львів потребує молодих, креативних, освічених і кваліфікованих працівників.

Надалі міський голова Львова Андрій Садовий, Ректор Університету, професор Володимир Мельник і заступник генерального директора компанії «Альянс Маркет» Ігор Новоставський нагородили переможців конкурсу бізнес-проектів – Юрія Ігнатовича (1 місце), Віталія Конягу (2), Романа Мозіля (3), Наталію Пушек (4) і Марка Дальмана (5).

Привітав переможців і розповів про ідею проекту заступник генерального директора компанії «Альянс Маркет» Ігор Новоставський. Зокрема, за його словами, основною метою освітньо-професійної програми є намагання максимально наблизити рівень фахової підготовки студентів до потреб ринку, а також продемонструвати, що для успішної кар’єри і благополучного життя не потрібно покидати меж України.

«Ви затребувані в Україні. Саме тут ви можете реалізувати свій потенціал і досягти успіху. І тільки від вас залежить скільки ви будете заробляти і як розвиватиметься ваша кар’єра», – наголосив Ігор Новоставський, звертаючись до студентів.

Декан економічного факультету Ростислав Михайлишин зазначив, що навіть кваліфікований економіст без фундаментальної практичної підготовки не є конкурентоздатним на ринку праці. А відтак, зусилля викладачів економічного факультету зараз спрямовані на збільшення практичної складової підготовки студентів і реалізації ідеї дуальної освіти, згідно із якою теоретична підготовка є невід’ємною від здобуття практичного досвіду.

«Конкурентоздатність визначається тими знаннями, які отримує студент, але потім вони повинні пройти перевірку і підтвердження на практиці», – зазначив декан, додавши, що важливим результатом програми «Потужний старт у великому бізнесі» є наближення теоретичних знань студентів до можливості їхнього практичного застосування.

Окрім того, Ростислав Михайлишин додав, що процес реалізації освітньо-професійної програми довів спроможність студентів навчатися і здобувати практичні навики водночас.

Також до учасників заходу звернувся завідувач кафедри маркетингу Євген Майовець та представниця Львівської міської ради Вікторія Довжик.

Від імені учасників програми подякував організаторам переможець конкурсу бізнес-проектів, студент 4 курсу Юрій Ігнатович. За його словами, сучасна молодь прагне самореалізації і можливість для представлення власних проектів є просто безцінним досвідом, який іде на користь і бізнесу, і молодим фахівцям.

Зазначимо, що для переможців передбачено призовий фонд та можливість працевлаштування в компанії. Також організатори зазначають, що високий рівень представлених бізнес-ідей дає змогу упроваджувати проекти переможців конкурсу і рекомендувати їх до практичної реалізації.

Нагадаємо, що «Альянс Маркет» – потужна українська ритейлінгова компанія, що працює на ринку роздрібної торгівлі продуктами харчування у семи областях України із мережею близько 60 магазинів. Вона входить до складу Групи компаній «Євротек», яка окрім гуртової і роздрібної торгівлі представлена на українському ринку управління об`єктами нерухомості. Щодня покупцями товарів у чотирьох торговельних мережах цієї групи компаній («Арсен», «Фреш», «Союз», «Квартал») є понад 150 тисяч українських споживачів.