В Університеті відзначили призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів

18 травня 2018 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка представники Львівської обласної державної адміністрації відзначили переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, Міжнародних олімпіад та конкурсів. Окрім того, нагороди отримали наставники призерів олімпіад та конкурсів.

Учнів, студентів та педагогів привітали перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський,  проректор з наукової роботи Львівського національного університету імені Івана Франка, член-кореспондент НАН України, професор Роман Гладишевський і  директор Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Любомира Мандзій

Приємно, що серед нагороджених – студенти та працівники Львівського національного університету імені Івана Франка. Зокрема, представники Львівської обласної державної адміністрації відзначили студенток Університету Ярину-Марію Неборак та Олену Вол, які здобули перемогу у VIII Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та їхню наставницю Ірину Кузьму. Відзнаку за перемогу у XVIІI Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика отримала Світлана Сидорець та її наставниця Галина Крохмальна.

Окрім того, працівники Львівського університету були керівниками численних учнівських проектів, які брали участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Зокрема, відзнаки за керівництво роботами, які посіли призові місця, отримали: Богдана Гладиш-Олейко, Ірина Роздольська, Ольга Федоренко, Алла Паславська, Тетяна Павліченко, Руслан Сіромський, Роман Тарнавський, Ігор Гілевич, Ярослав Погоральський, Євген Гулюк, Ольга Козаченко, Марія Крива, Зенон Гамкало, Ярина Тузяк,  Богдан Мелех, Андрій Юрчишин, Андрій Мельничин, Світлана Гнатуш, Ольга Шийка та Лідія Бойчишин.

Щиро вітаємо студентів та працівників Університету і бажаємо їм творчої наснаги і нових наукових перемог!

Світлини: Оксани Заставної та Олександра Лавриновича Більше фото