В Університеті вшанували пам’ять Героя Небесної Сотні Ігоря Костенка

31 грудня 2018 року представники університетської спільноти вшанували пам’ять Героя Небесної Сотні, Героя України, студента географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Ігоря Костенка. Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник, студенти та працівники, а також представники громадськості поклали квіти до пам’ятника студентові у внутрішньому подвір’ї географічного факультету.

Саме цього дня Ігор Костенко, який віддав життя за Свободу і Гідність кожного з нас, мав би святкувати свій 27-ий День народження.

Ректор Володимир Мельник, звертаючись до присутніх, зазначив, що жертва Ігоря Костенка покладає на кожного студента і працівника Львівського університету особливо велику відповідальність – завжди жити гідно і самовіддано працювати на благо Української Держави.

На завершення хор Народного ансамблю пісні і танцю «Черемош» виконав Гімн України і твір Івана Франка «Не пора».

Нагадаємо, що студент географічного факультету Львівського університету Ігор Костенко загинув 20 лютого 2014 року під час протистояння в центрі Києва. Його тіло знайшли біля Жовтневого палацу на вулиці Інститутській.

15 травня 2014 року на географічному факультеті відбулось освячення іменної аудиторії Героя Небесної Сотні. 10 серпня 2014 року засновник Вікіпедії Джиммі Вейлз оголосив Ігоря Костенка вікіпедистом року. 20 лютого 2018 року відбулося урочисте відкриття пам’ятника Героєві України.