В Університеті визначили переможців Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

15 вересня 2019 року на базі Львівського національного університету імені Івана Франка завершився ІI етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. Під час інтелектуальних змагань, які розпочалися 13 вересня, учасники надсилали розв’язки завдань на сервер змагань, встановлений на кафедрі програмування факультету прикладної математики та інформатики ЛНУ ім. Івана Франка.

Сама олімпіада відбувалася згідно із правилами Чемпіонату світу з програмування серед студентських команд під егідою Association for Computing Machinery (ACM), а також відповідно до Положення про Всеукраїнську студентську олімпіаду з програмування. До участі в ІI етапі олімпіади оргкомітетом були запрошені всі команди, що перемогли в І етапі.

Переможців нагородили грамотами та подарунками від партнерів – Abto Software, Global Logic, Sigma Software та DataArt.

РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРЕМОЖЦІВ

ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

Місце Назва команди (англійською мовою) Повна назва ВНЗ Прізвище, ім’я  студентів Кіль­кість задач Загаль­ний час (штраф)
1 UzhNU_KSUV* Ужгородський національний університет Марк Міхно