В Університеті завершила роботу Школа юного правника

20 квітня 2019 року відбулося урочисте закриття Школи юного правника – безкоштовного правопросвітницького проекту юридичного факультету Львівського університету, в якому взяли участь 244 учні старших класів.

Упродовж двох місяців школярі щосуботи відвідували заняття з  предметів, які вивчають студенти перших курсів юридичного факультету, зокрема, з теорії права та держави, конституційного права, цивільного права, кримінального права, трудового права, права інтелектуальної власності. Лекційні заняття школярам проводили викладачі юридичного факультету, а практичні – студенти освітньо-наукової магістратури.

Цього ж дня з найкращими учнями Школи юного правника зустрівся Ректор Львівського університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник. Під час спілкування з Ректором учні поділилися враженнями про участь в проекті та висловили міркування щодо свого професійного майбутнього.