У суботу, 12 вересня 2015 року, о 15.00 в Зоологічному музеї, біологічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка (вул. Грушевського, 4) відбувся майстер-клас із малювання птахів (сов) від знаного українського художника-анімаліста Ігоря Землянських та презентація популярної книги про сов «Вартові ночі». Згадані заходи відбулися в рамках ХХІІ Форуму видавців, який у ці дні відбувся у Львові, та проекту «Пернаті друзі», що об’єднує спеціалістів і аматорів, які займаються вивченням птахів.

Акцію відвідали близько 50 учасників різних вікових категорій. Презентація книги проходила у залі птахів Зоологічного музею ЛНУ ім. Івана Франка, а майстер-клас – у великій аудиторії біологічного факультету, де присутні мали можливість сісти за парти і спробувати свій художній хист у малюванні сов, а зокрема найбільшого представника нашої орнітофауни – пугача. Упродовж майстер-класу художник розповів про деякі таємниці реалістичного зображення пернатих і показав на практиці, як виконується малюнок.

Презентована книга Єгора Яцюка «Вартові ночі» (ілюстрації Ігоря Землянських) присвячена найтаємничішій групі наших птахів – совам і містить відомості про біологію та екологію, а також видові описи совоподібних України. На 48 сторінках видання міститься 70 кольорових ілюстрацій.