Вчені Університету удостоєні Державної премії в галузі науки і техніки

Директор Астрономічної обсерваторії Львівського національного університету імені Івана Франка, провідний науковий співробітник, доктор фізико-математичних наук Богдан Новосядлий і завідувач кафедри історії середніх віків та візантиністики Львівського університету, доктор історичних наук, старший науковий співробітник Інституту українознавства імені І. Крип’якевича НАН України Леонтій Войтович – лауреати Державної премії України в галузі науки і техніки.

Відповідний Указ підписав Президент України Петро Порошенко 8 грудня 2015 року. Указ виданий на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки.

Високе визнання Богдан Новосядлий отримав за колективну роботу «Будова та еволюція Всесвіту на галактичних та космологічних масштабах, прихована маса і темна енергія: теоретичні моделі та спостережні результати».

Леонтій Войтович здобув Державну премію за співавторство у праці «Історія української культури» (у п’яти томах і дев’яти книгах).

Вітаємо вчених Університету з високими науковими здобутками і бажаємо їм подальшого творчого натхнення, міцного здоров’я й успіху на нелегкому шляху наукового пізнання.