Вченим Університету присвоїли почесні звання

Президент України Петро Порошенко своїм Указом №236/2019 присвоїв почесні звання двом науковцям Львівського національного університету імені Івана Франка.

Так, звання «Заслужений діяч науки і техніки України» отримав професор кафедри геометрії і топології Михайло Зарічний. Професор кафедри української мови імені професора Івана Ковалика Зеновій Терлак удостоєний звання «Заслужений працівник освіти України».

Згідно із Указом Президента, науковців Університету нагородили  почесними званнями «за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм».

Щиро вітаємо вчених Університету і бажаємо їм творчого многоліття, міцного здоров’я і подальших наукових звершень!