Від філософії до електроніки: в Університеті відбулися секційні засідання Звітної наукової конференції

1-8 лютого 2017 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка в рамках Звітної наукової конференції за 2016 рік на факультетах і кафедрах відбулися секційні засідання. Упродовж восьми днів учені обговорювали найвагоміші наукові досягнення минулого року, представляли свої напрацювання та окреслювали траєкторію розвитку природничих наук та гуманітаристики на 2017 рік.

Зокрема, учасники працювали у секціях за такими напрямами: філософські науки, історичні науки, філологічні науки, іноземні мови і світова література, журналістика, економічні науки, управління та бізнес, юридичні науки, міжнародні відносини, педагогічні науки, культура і мистецтво, бібліотекознавство, бібліографія та книгознавство, біологічні науки, географічні науки, геологічні науки, математика та механіка, прикладна математика та інформатика, інформаційні технології, електроніка, фізика, астрономія, хімічні науки, безпека життєдіяльності, а також фізичне виховання та спорт.

Зазначимо, що упродовж минулого року Львівський університет продемонстрував вагомі здобутки в науковій роботі, збільшив свій потенціал у галузі пріоритетних досліджень науки і техніки.

Як зазначив проректор з наукової роботи ЛНУ ім. Івана Франка Роман Гладишевський, у Львівському університеті вже вкотре виправдав себе своєрідний феномен – сплав досвіду вчених зі стажем з креативністю та творчістю молоді.

«Окремі секції за своїм змістом, наповненням і жвавістю дискусій не поступалися провідним світовим форумам. Тематика була актуальною, стосувалася найгостріших проблем сучасної науки – енергоощадності, медицини, екології, створення нових матеріалів, інформаційних і комунікаційних технологій, і навіть безпеки. Наукові дослідження в Університеті підтримуються завжди, а наукова діяльність, навіть фундаментальна, спрямована на користь людини і суспільства», – розповів Роман Гладишевський.

Світлини: Олега Вівчарика, Олександри Чури, Ірини Онисько Більше фото