Відбулась Універсіада Львівщини з шахів

У приміщенні Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася «Універсіада Львівщини 2018» з шахів. У змаганнях взяли участь 10-ть закладів вищої освіти Львівщини.

Змагання були насиченими і подарували справжню насолоду усім шанувальникам інтелектуального спорту. Адже виступали Чемпіон України  Петро Голубке (Львівський державний університет фізичної культури),  Чемпіонка світу Наталія Букса (ЛНУ ім. Івана Франка), Міжнародний гросмейстер Володимир Ветошко (ЛНУ ім. Івана Франка), майстри спорту Андрій Сичевський (ЛДУФК) та Данило Сорока (НУ «Львівська політехніка»).

Шахісти та шахістки Львівського національного університету імені Івана Франка впевнено здобули чемпіонство. Святкували перемогу у всіх  поєдинках,  а також у всіх видах програми («швидкі шахи», та «бліц»). Найбільш напруженим був поєдинок між ЛНУ ім. Івана Франка та ЛДУФК, де наші шахісти ціною великих зусиль зуміли вибороти перемогу з рахунком – 3 ½– 2 ½.

За команду переможця виступали:

• Міжнародний гросмейстер Володимир Ветошко (факультет міжнародних відносин);
  • Міжнародний гросмейстер Наталія Букса (юридичний факультет);
  • КМС Богдан Полілух (факультет прикладної математики та інформатики);
  • КМС Владислав Сумін (факультет прикладної математики та інформатики);
  • КМС Юрій Розтрьопін (економічний факультет);
  • КМС Ярина Бадік (історичний факультет);
  • І розряд Віра Сидоряк (факультет прикладної математики та інформатики);

Вітаємо команду переможців і тренера – МС Поповича Святослава Ігоровича та побажаємо шахістам Львівського університету подальших яскравих перемог.