Відбулася інавгурація студентського мера Львова – студентки Львівського університету Ольги Дякун

18 листопада 2019 року на площі Ринок відбулася інавгурація новообраного студентського мера міста – студентки третього курсу факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка Ольги Дякун. Інавгурацію провів міський голова Львова Андрій Садовий. Також під час святкових заходів, які відбулися з нагоди Міжнародного дня студента, головні символи Львова — леви біля Ратуші — одягнули у мантії.

Як зазначив Андрій Садовий, для міста молодь є рушійною силою. «Вітаю всіх із вашим професійним святом — Днем студента. Кожен, хто вчився, має завжди пам’ять про ці найкращі роки. Дякую вам, бо ви своєю енергією даєте драйв для нашого міста. Пам’ятайте, Львівська ратуша — це також і ваша будівля. Якщо хтось із вас має цікаві ідеї для розвитку нашого міста, ви завжди можете вільно заходити у кабінет міського голови Львова», – зазначив Андрій Садовий, після чого провів урочисту інавгурацію студентського мера Львова і вручив Ользі Дякун  посвідчення радника міського голови.

Також Андрій Іванович висловив вдячність за плідну роботу  попередньому студентському меру Олександрові Николяку та віце-мерам Львова – Романові Цудному, Ярославові Бучилу, Миколі Апетику та Андрієві Сидору.

Новообрана студентський мер Львова Ольга Дякун привітала колег-студентів зі святом і закликала активно долучатися до розвитку міста. «Вітаю усіх із Днем студента, який щорічно відзначається у Львові по-особливому. Сьогодні ми теж були свідками особливого дійства, яке запам’ятається надовго. Посвідчення, яке мені передали сьогодні, насправді було передане усій студентській спільності міста, щоб ми могли у будь-якому кабінеті обстоювати свої права, реалізовувати студентські проекти та ініціативи, які сприятимуть розвитку міста. Студентська рада Львова і міська рада Львова готові до співпраці. Закликаємо вас долучатись», — сказала Ольга Дякун.

Завершились урочистості спільним виконанням студентського гімну «Gaudeamus igitur».