Відбулася конференція «Сучасні проблеми прикладної математики та інформатики»

Факультет прикладної математики та інформатики Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з факультетом комп’ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка провели Міжнародну наукову конференцію «Сучасні проблеми прикладної математики та інформатики» АРАMCS- 2019, яка відбувалася 24-27 вересня 2019 року.

Під час конференції науковці обговорили теоретичні та експериментальні дослідження у прикладній математиці й інформатиці.  На конференції працювали три секції: методи скінченних і граничних елементів та їхнє застосування; методи розв’язування прямих й обернених задач, операторних рівнянь та проблем оптимізації; прикладні проблеми інформатики та кібербезпеки.

Окрім науковців зі Львова, у роботі взяли участь вчені з Києва, Сум, Дніпра, Харкова, Бердянська, Тернополя, Чернівців, Рівного та Ужгорода. Також конференція з приємністю вітала гостей з Грузії, Польщі та Австралії. За матеріалами доповідей видано збірник матеріалів.

Різним був і вік учасників. разом зі знаними професорами свої наукові здобутки представляли аспіранти та магістри факультету.

Факультет висловлює щиру вдячність ІТ-компаніям «SoftServe» і «Stepico» за підтримку в організації конференції.