Відбулася Міжнародна конференція «Інформаційне суспільство: стан та напрями розвитку з урахуванням регіональних умов»

28 вересня 2018 року у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся завершальний етап VIII Міжнародної наукової конференції «Інформаційне суспільство: стан та напрями розвитку з урахуванням регіональних умов». Розпочала роботу конференція 26 вересня у місті м. Жешув (Польща).

Метою міжнародного форуму є обмін досвідом та інформацією, публікація результатів наукових досліджень, а також поглиблення інтеграції наукового співтовариства. Під час роботи конференції її учасники  презентували результати наукових досліджень у сфері розвитку інформаційного суспільства, е-економіки, економіки знань та ін.

Словами вітань відкрив наукове зібрання у Львові проректор Львівського національного університету імені Івана Франка, член-кореспондент НАН України, професор Роман Гладишевський. До вітальних слів долучився декан економічного факультету Університету Ростислав Михайлишин, зазначивши, що подібні конференції покращують добросусідські відносини і забезпечують подальшу співпрацю вчених України та Польщі.

Зі словами вітань до учасників також звернувся завідувач кафедри економічної кібернетики, професор Володимир Вовк. Він наголосив, що співпраця українських та польських вчених здатна забезпечити стабільність і підвищити економічну ефективність у Східній Європі.

Основними напрямками дискусій стали: економіко-математичні методи і моделі дослідження розвитку інформаційного суспільства та е-економіки; диспропорції у розвитку інформаційного суспільства та е-економіки і можливість їх усунення; чинники розвитку інформаційного суспільства;  регіональні аспекти розвитку інформаційного суспільства та е-економіки;  соціологічні аспекти розвитку інформаційного суспільства;  е-послуги – моделі та напрямки розвитку електронних послуг, ринок цифрових послуг; мобільні системи та тенденції розвитку мобільної комерції; ІКТ у місцевих та державних органах влади та в розумних містах; ІКТ в освіті та підвищенні кваліфікації (традиційне та дистанційне навчання); бізнес в епоху інформаційного суспільства та е-економіки; моделювання та управління бізнес-процесами в економіці знань; інформація, знання та інтелектуальний капітал в е-економіці; сучасна інформатика та інформаційна безпека.

Більше фото