Відбулася Урочиста академія Львівської обласної Малої академії наук

18 травня 2018 року в Актовій залі Університету відбулась Урочиста академія з нагоди закінчення навчального року у Львівській обласній Малій академії наук учнівської молоді.

Відкрила урочисте засідання директор КЗ ЛОР «Львівська обласна академія наук учнівської молоді» Іванна Бородчук. Зокрема, вона розповіла про вагомі результати, які продемонстрували вихованці МАН упродовж року.

«Своєю наполегливою, сумлінною працею, глибокими знаннями, креативністю, вмінням працювати в команді ви доводите, що саме ці складові є визначальними для досягненні успіху. Ми пишаємося Вашими численними здобутками. Від сьогодні саме Ви повинні творити наше спільне успішне майбутнє», – звернулася Іванна Антонівна до молоді.

Від імені Львівського університету випускників привітав проректор з наукової роботи, член-кореспондент НАН України, професор Роман Гладишевський, який, зокрема, запросив молодь продовжувати навчання саме у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

«Львівський університет – це кузня фахівців, де гартується інтелектуальна еліта нації. Наш університет відомий своїми науковими школами і значними досягненнями у сфері наукових досліджень. Переконаний, що у Вас є дуже великий потенціал. Ви молоді і креативні, маєте  неупереджений погляд на речі, а отже майбутнє нашої науки, і нашої країни у ваших руках», – зазначив проректор і запросив молодь активно займатися фундаментальними та прикладними дослідженнями, цікавитися тенденціями у науковому житті й надалі старанно навчатися.

З вітальним словом до учасників заходу також звернувся  директор Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка Василь Кметь, який відзначив високий рівень наукових досліджень молоді і наголосив на тому, що учні МАН уже зараз сміливо творять основу для успішного прийдешнього української науки. Окрім того, до вітальних слів долучилися магістрант хімічного факультету Львівського університету Микола Тупичак і директор Сокальської малої академії учнівської молоді Світлана Мусій.

Упродовж заходу учням Львівської обласної МАН вручили нагороди за численні перемоги у Всеукраїнських та міжнародних інтелектуальних змаганнях, а також квитки дійсних членів і кандидатів у дійсні члени МАН.