Відбулося громадське обговорення соціально-побутових питань проживання у гуртожитках Університету

В Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка 22 лютого 2016 року відбулось громадське обговорення питань, пов’язаних з умовами проживанням студентів у гуртожитках, організатором якого є Студентський відділ.

З результатами моніторингу якості проживання в гуртожитках ознайомив учасників громадського обговорення голова Первинної профспілкової організації студентів Андрій Білинський. Зокрема, він зосередив увагу присутніх на питаннях, які, на думку студентів, потребують першочергового вирішення. Йдеться про забезпечення цілодобового водопостачання, покращання матеріально-технічної бази, про заміну вікон і сантехніки в окремих гуртожитках.

Про цінову політику та складові розрахунку вартості за проживання в гуртожитках детально розповіла начальник планово-фінансового відділу Світлана Сас.

Директор Студмістечка Роман Березюк поінформував студентів про стратегію і кроки реалізації концепції щодо забезпечення належних умов проживання в університетських гуртожитках. Роман Миронович відповів на низку запитань, які сьогодні особливо турбують студентів.

Учасники громадського обговорення переконані, що завдяки налагодженню конструктивного діалогу між студентами, адміністрацією Студентського містечка й Університету, органами місцевої влади можна буде реалізувати окреслені завдання.