Відбулося засідання Конференції трудового колективу Університету

17 травня 2018 року відбулося засідання Конференції трудового колективу Львівського національного університету імені Івана Франка, у якому взяли участь 322 делегати.

Традиційно Конференцію розпочали з обрання президії та робочих органів, зокрема мандатної, лічильної комісій і секретаріату. Головою Конференції обрали декана факультету культури і мистецтв Романа Крохмального, який ознайомив присутніх з порядком денним і регламентом засідання.

Під час роботи Конференції Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник  представив звіт за період роботи з травня 2017 року до травня 2018 року.

Про виконання Колективного договору Університету упродовж року йшлося під час виступів Ректора Володимира Мельника та голови Первинної профспілкової організації працівників Університету Володимира Качмара.

Відповідно до порядку денного Конференції учасники засідання також розглянули і схвалили нову редакцію Статуту Університету, яка відповідає найновішим вимогам чинного законодавства. Окрім того, делегати Конференції заслухали звіт голови Громадської ради ЛНУ ім. Івана Франка Володимира Манька. Персональний склад Громадської ради цьогоріч залишили без змін.

На завершення Конференції проректор з наукової роботи Університету, член-кореспондент НАН України Роман Гладишевський ознайомив присутніх із висновками комісії Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка щодо «Детального плану території у районі вул. Січових Стрільців, вул. Університетської, вул. Листопадового чину» і подальшим розвитком ситуації, пов’язаної із планами Львівської міської ради спорудити підземний майданчик для паркування на площі перед головним корпусом Університету. Делегати Конференції трудового колективу підтримали позицію і застереження комісії Вченої ради та ректорату й одноголосно висловили незгоду із будь-яким будівництвом поблизу Університету, яке може нести геологічні, історико-архітектурні, екологічні, санітарні та інші загрози.