Відбулися круглі столи, присвячені програмам «ГОРИЗОНТ 2020» та «Еразмус+»X

17 травня 2018 на філологічному та 23 і 24 травня на економічному і фізичному факультетах Львівського національного університету імені Івана Франка відбулися круглі столи на тему «Можливості програм «ГОРИЗОНТ 2020» та «Еразмус+».

Представники Національного контактного пункту, який функціонує у Львівському університеті, ознайомили науковців різних галузей з тематичними  напрямками. Так, увагу філологів звернули на відкриті конкурси за напрямом «Inclusivе, Innovative and Reflective Societies». Учасників з фізичного факультету зацікавили актуальні конкурси за напрямом «Future and Emerging Technologies». Дехто з присутніх поділився досвідом своїх попередніх спроб взяти участь у рамковій програмі «ГОРИЗОНТ 2020». На засіданні обговорили перспективи участі в поточних конкурсах, а також звернули увагу на формальні деталі, які дуже важливі для успішної участі в програмі: типи дій у конкурсах, подачу заявок, особливості оформлення документації. Натомість для економістів цікавими є обидва напрями («Future and Emerging Technologies» та «Inclusivе, Innovative and Reflective Societies»), адже вони можуть реалізувати свої ідеї в міждисциплінарних проектах.

Представники НКП також зосередили увагу присутніх на інших тематичних напрямках, які представляють НКП по всій Україні.

Учасників круглих столів також ознайомили з поточними конкурсами програми «Еразмус+»: КА 1 – Навчальна кредитна мобільність за участю Львівського національного університету імені Івана Франка.