Відбувся захист магістерських робіт за програмою подвійного диплому Львівського університету та Університету м. Л’Аквіла (Італія)

23 травня 2019 року на факультеті прикладної математики та інформатики вже утретє відбувся захист магістерських робіт за програмою подвійного диплому Львівського національного університету імені Івана Франка та Університету м. Л’Аквіла (Італія) у галузі міждисциплінарної та прикладної математики.

Львівський національний університет імені Івана Франка з 2015 року є учасником консорціуму «InterMaths» – Interdisciplinary and Applied Mathematics, який також включає Університет м. Л’Аквіла (Італія), Технічний університет м. Брно (Чехія), Сілезький університет в Катовіцах (Польща), Харківський національний університет ім. Каразіна (Україна), Гданську Політехніку (Польща) та Київський національний університет імені Тараса Шевченка (Україна).

У цьому році на другому курсі магістерської програми у Львівському Університеті навчалось п’ятеро випускників бакалаврату факультету прикладної математики та інформатики – Андрій Кавецький Іван Михайлюк, Олег Пилипчак, Ярослав Хамар, Іван Юзвишин – та, вперше, четверо іноземних студентів – Сінха Прашант (Індія), Ховаджа Кайнат (Пакистан), Томорі Вікторія і Езе Грейс Ануліка (Нігерія). Усі курси програми викладались англійською мовою. У перший рік магістерської програми вказані студенти навчались в Італії.

На захисті магістерських робіт програми подвійного диплому у складі екзаменаційної комісії брали участь представники Університету м. Л’Аквіла професори Бруно Рубіно і Донателла Донателлі. Екзаменаційна комісія відзначила високий фаховий рівень випускників програми.

З представниками Університету м. Л’Аквіла зустрівся також Ректор Львівського університету, член-кореспондент НАН України, професор  Володимир Мельник. Під час зустрічі йшлося про перспективу розширення співпраці між університетами, зокрема щодо розробки спільних магістерських програм гуманітарного спрямування.