Відбувся концерт для першокурсників «Будьмо знайомі»

3 жовтня 2017 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся концерт  для першокурсників та усіх шанувальників мистецтва «Будьмо знайомі».

Для того, щоби продемонструвати, що студентське життя – яскраве, цікаве і щедре на добрих друзів і різноманітні події, а також ознайомити першокурсників з культурним середовищем Університету під час заходу виступили мистецькі колективи Центру культури і дозвілля ЛНУ ім. Івана Франка.

Усі присутні мали чудову нагоду насолодитися майстерним виконанням творів української і світової класики та сучасних хітів і побачити запальні танцювальні номери. Так, Народна капела бандуристок «Зоряниця» під керівництвом Зиновії Сичак виконали композиції Святослава Вакарчука, Пола Маккартні, українські народні пісні та інше.

Чудове поєднання сучасних мотивів і національних традицій продемонстрував Народний дівочий хор «Ліра». Під керівництвом Оксани Мельничук дівчата виконали українські народні пісні і джазові мотиви.

Класично-зворушливої атмосфери заходу додав Народний камерний оркестр під керівництвом заслуженого працівника культури України Романи Бурко, який виконав «Танго» Карлоса Гарделя, «Регтайм» Скота Джопліна, неаполітанську пісню «’O sole mio» та інше.

Народний ансамбль сучасного танцю «Fantazy» подарував першокурсникам запальний танцювальний номер, а учасники Заслуженої хорової капели України «Боян» імені Євгена Вахняка під керівництвом Віталія Чучмана представили неординарне і високомистецьке звучання українських народних пісень.

Завершився концерт насиченим і динамічним виступом Народного ансамблю пісні і танцю «Черемош», театралізоване музично-танцювальне дійство якого не залишило байдужим шанувальників мистецтва.