Відбувся семінар «Сучасні проблеми електроніки та застосування інформаційних технологій в наукових дослідженнях і навчанні»

20 жовтня 2017 року на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся науковий семінар «Сучасні проблеми електроніки та застосування інформаційних технологій в наукових дослідженнях і навчанні»,  присвячений 40-річчю кафедри радіоелектронних і комп’ютерних систем та 80-річчю від дня народження професора Романа Васильовича Луціва.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся декан факультету електроніки та комп’ютерних технологій, професор Ігор Половинко. Він відзначив вагому роль кафедри радіоелектронних і комп’ютерних систем у розвитку наукових досліджень та підготовці висококваліфікованих фахівців.

Начальник науково-дослідної частини Університету, професор Юрій  Плевачук привітав колектив кафедри з ювілеєм та побажав успішної подальшої роботи у процесі виховання майбутніх поколінь науковців та фахівців в ІТ-галузі.

Про історію, сьогодення та перспективи розвитку кафедри розповів у своїй доповіді її завідувач, професор Любомир Монастирський.

На науковому семінарі з доповідями виступили вчені Національного університету «Львівська політехніка», Інституту прикладних проблем механіки та математики НАН України, фізичного та хімічного факультетів ЛНУ ім. Івана Франка, представники Львівського ІТ-кластера та компанії «SoftServe».

Спогадами про багаторічного завідувача кафедри, професора Романа Васильовича Луціва поділилися його колеги та учні.