Горст РОГУШ – мажоритарний співвласник і Голова Ради міжнародної групи підприємств Storch-Ciret Group, засновник Фонду сталого розвитку підприємництва Горста Рогуша.

В основу даної концепції покладено ідею, що найвищим пріоритетом менеджменту підприємства повинен бути сталий розвиток та забезпечення успіху підприємства у майбутньому. Короткострокова максимізація прибутків хоч і збільшує винагороду працівників на даний момент часу, однак зазвичай суперечить довгостроковим стратегічним цілям підприємства.

Спадковими мають бути передусім принципи, підходи, бачення, на основі яких ведеться бізнес, а не майно. Горст Рогуш як мажоритарний акціонер групи своїх підприємств перевів свою частку в активи ще одного фонду, щоб таким чином реалізувати описану вище стратегію. Така юридична «конструкція» є новим словом у сфері бізнесу та може бути надзвичайно цікавою для студентів економіки, менеджменту та правознавства.

Дата проведення:

28 вересня 2016 року
об 11.00
Місце: 249 ауд.,
вул. Січових Стрільців,14,
юридичний факультет ЛНУ ім. І. Франка

Координатори:
Ірена Барилюк, Маріанна Кохан (економічний факультет),
Роксолана Лемик (юридичний факультет),
Ірина Сновидович (відділ сприяння працевлаштуванню),
Іванна Мищишин (факультет управління фінансами та бізнесу).

rogush_poster