20 квітня 2017 року о 15.00 у 217 аудиторії економічного факультету (просп. Свободи, 18) фахівці Головного управління Державної фіскальної служби України у Львівській області прочитають лекцію для студентів та викладачів Університету на тему «Особливості кампанії декларування доходів громадян за 2016 рік. Податкова знижка. Оподаткування майна фізичних осіб».

Лекція буде корисною для студентів платної форми навчання, які зацікавлені у відшкодуванні податкової знижки плати за навчання.

Лектори – фахівці Головного управління ДФС у Львівській області:

Олена Вознюк – начальник відділу адміністрування податків з громадян, майнових податків і зборів з фізичних осіб Управління податків і зборів з фізичних осіб;

Василь Задорожний – заступник начальника відділу адміністрування податків з громадян, майнових податків і зборів з фізичних осіб Управління податків і зборів з фізичних осіб.

Запрошуємо усіх охочих.