2016-06-03-zustrich

На це питання 3 червня у Національному університеті ім. Івана Франка відповість генеральний директор ВДНГ Максим Бахматов.

Він розповість про можливості для розвитку стартапів в рамках телеком-акселератора ВДНГ-TECh за підтримки Київстар.

– Чи можливо у 20 років стати за кермо власної справи?
– Як отримані у виші знання трансформувати для реалізації своєї мрії?
– Чого бояться підприємці, але про що ніколи не скажуть вголос?
– У кого виходить запускати власні проекти, а у кого – ні, та чому?
– Які можливості для запуску власної справи існують в Україні: ментори, акселератори, корпорації.

Про це та багато іншого можна буде поспілкуватись з Максимом в ході зустрічі-презентації та поставити йому власні запитання.

Зустріч відбудеться о 10.00 у Національному університеті ім. Івана Франка, за адресою: м.Львів, вул. Університетська,1 (Дзеркальна зала)

Більше про спікера:

Максим Бахматов – генеральний Директор ВДНГ, засновник IT development сompany UGE GmbH, 4 роки Customer Careand Sales в Телекомі, Samsung – Country Sales Manager Baltic States, Leo Burnett – Business Development Director, засновник і продюсер Comedy Club UA, КВКшник.

Вхід вільний.