Відділ інформаційного забезпечення Львівського національного університету ім. І. Франка започаткував проект, який розповідає про найталановитіших, найуспішніших і найвідоміших випускників Франкового університету.

Ідея проекту «Відомі випускники Львівського університету» зародилася у вересні 2016 року. Він має на меті показати важливість студентських років для формування особистості та донести, що успіх – це насамперед займатися улюбленою справою.

«Щороку наш Університет випускає тисячі студентів. Це еліта нашої нації, яка працює над розвитком країни, – розповідає ректор Університету Володимир Мельник. – Проект показує важливість університетської освіти, її роль у формуванні особистості у житті наших випускників. Завдяки знанням вони досягли успіху, здобули повагу і зараз успішні у своїй роботі».

Творці (автори) проекту уже встигли поспілкуватися із журналістом «Громадського» Андрієм Сайчуком, тележурналістом Романом Вінтонівим більше відомим як кореспондент телеканалу «УТ-Торонто» української діаспори Канади Майкл Щур, відомим блогером Орестом Зубом, ресторатором, співзасновником Холдингу емоцій «!FEST» Андрієм Худо, письменником Любком Дерешем, головою Українського інституту національної пам’яті Володимиром В’ятровичем, перекладачем і музикантом Віктором Морозовим, актором і режисером Богданом Козаком.

Кожен із них відкривається перед читачами зовсім із іншого боку. У своїх інтерв’ю вони звичайні студенти, котрі навчаються, подорожують, беруть активну участь у громадському житті чи просто проводять час із друзями, але всі вони мають мету, котра дозволить їм стати успішними особистостями.Випускники університету щиро розповідають про найщасливішу і найбезтурботнішу пору навчання у рідному виші, про університет, своїх однокурсників, викладачів, проблеми і перемоги у навчанні.

Усі інтерв’ю можна прочитати на сайті проекту “Відомі випускники”.