Віктор Федоренко удостоєний Державної премії в галузі науки і техніки

Завідувач кафедри генетики та біотехнології Львівського національного університету імені Івана Франка, доктор біологічних наук, професор Віктор Федоренко – лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.

Відповідний Указ підписав Президент України Петро Порошенко на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки.

Премію Віктор Олександрович отримав за колективну роботу «Біологічна активні речовини мікробного синтезу в новітніх біотехнологіях і сучасному аграрному виробництві».

У своїй роботі колектив авторів на основі теоретичних досліджень і експериментів визначив біосинтетичний потенціал мікроорганізмів різних таксономічних груп, генетичну і фізіологічну регуляцію біосинтезу нових антибіотиків, ферментів, біорегуляторів рослин, вплив наноматеріалів на продукування мікроорганізмами біологічно активних речовин та каталітичні властивості ферментів.

Щиро вітаємо Віктора Федоренка із високою оцінкою його наукових напрацювань і бажаємо подальшого творчого натхнення, міцного здоров’я та нових відкриттів в процесі наукового пошуку!