Віктор Пинзеник розповів студентам Університету про бар’єри економічного зростання в Україні

5 березня 2019 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідав народний депутат України, заслужений економіст України, доктор економічних наук, випускник Університету, професор Віктор Пинзеник.

Під час перебування в рідному університеті Віктор Пинзеник розповів студентам, аспірантам, докторантам, викладачам факультету управління фінансами та бізнесу, а також усім охочим про бар’єри та стимули економічного зростання в Україні. Діалог з аудиторією стосувався найактуальніших соціально-економічних і навіть ідеологічних питань сучасної України. Зокрема, під час зустрічі заслужений економіст висловив переконання, що успішне майбутнє нашої держави передовсім залежить від дій самих українців, способу мислення, готовності проводити реформи і відповідально віддавати свій голос на прийдешніх виборах.

Також Віктор Пинзеник наголосив, що у найближчому майбутньому на Україну чекає багато необхідних, хоч і не завжди популярних економічних кроків, орієнтованих на довготермінову перспективу. Серед найближчих викликів – вирішення боргової ситуації у умовах, коли Уряду стає все важче позичати ресурси; збільшення іноземних інвестицій та стимулювання експорту; питання якісного пенсійного забезпечення; ціноутворення на енергоносії та багато інших.