Дорогі студенти, аспіранти, викладачі та працівники Львівського національного університету імені Івана Франка!

Щиро вітаю Вас із Днем Збройних сил України!

У час нелегких випробувань, які випали на долю нашої держави, саме українські військові своєю мужністю та професіоналізмом довели, що наша держава спроможна протистояти агресії будь-якого ворога. Щоденними подвигами новітні захисники України продовжують славну традицію багатьох поколінь воїнів нашої держави, які своїм героїзмом утверджують право кожного з нас жити у вільній незалежній суверенній Державі.

Десятки студентів, викладачів та випускників Львівського національного університету імені Івана Франка від початку бойових дій на сході України і до сьогодні мужньо виконують свій громадянський обов’язок, захищаючи територіальну цілісність нашої держави. Ми з глибокою скорботою вшановуємо пам’ять наших колег і друзів, працівників і випускників Університету, які офірували свої життя на вівтар неоголошеної війни, показавши нам гідний приклад щирої і самовідданої любові до України.

Сила та міць Української Держави – у єдності армії та народу. Висловлюю щиру вдячність усім військовим, волонтерам, медикам та мирним громадянам, які щоденно працюють для зміцнення обороноздатності нашої держави. Переконаний, що зараз усі громадяни творять важливий ресурс для Збройних сил України.

Бажаю усім міцного здоров’я, миру, взаєморозуміння, незламної віри у перемогу і світле майбутнє Української держави!

Ректор                                                                                   Володимир Мельник