Дорогі жінки!

Сердечно вітаю Вас із Днем Матері!

З глибокої давнини і до сьогодні жінка оточена святим ореолом материнства. У цілому світі мірилом гідності людини вважається пошана до Матері, вдячності їй за життя, за виховання та самопожертву. Саме від матерів значною мірою залежить, якими виростуть наші діти, а отже, яким буде майбутнє Української держави.

Мати більше, ніж будь-хто інший, радіє успіхам дітей, підтримує їх і з глибоким болем переживаєте їхні проблеми. Подумки й  у молитвах вона завжди з нами. Лише мама все зрозуміє, пробачить і буде любити, не зважаючи ні на що.

Складаю Вам щиру подяку за терпіння, витримку та мудрість, з якими Ви долаєте нинішні негаразди, зберігаєте віру в краще прийдешнє  для своїх рідних і близьких, для нашої країни.

Бажаю Вам тепла домашнього вогнища, надійної чоловічої підтримки, здоров’я, радості,  любові та благополуччя!

Ректор   Володимир Мельник