Дорогі студенти, аспіранти, викладачі та працівники
Львівського національного університету імені Івана Франка!
Вітаю Вас із Днем Соборності України!
Проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки 22 січня 1919 року стало символічним утвердженням одвічних прагнень українців жити в соборній, самостійній державі. Та, на жаль, майже через століття після того знаменного дня ми знову змушені обстоювати своє право на об’єднану Україну.
Сусідня держава своїм військовим вторгненням і облудними маніпуляціями в інформаційному просторі вже вкотре намагається роз’єднати українців. Та я глибоко переконаний, що ніхто й ніщо не зможе знищити монолітну українську націю, яка прагне вільного й гідного життя у власній державі.
Щиро бажаю усім нам добра, миру та глибокої віри у сильну самостійну соборну Україну!
Володимир Мельник