Дорогі студенти

Львівського національного університету імені Івана Франка!

Сердечно вітаю Вас із Міжнародним днем студента!

Однією з головних сил упродовж усієї діяльності нашого Університету за різних історичних обставин були студенти. Університетська молодь зазвичай ставала чинником важливих суспільно-політичних перетворень і численних культурних інновацій не лише на теренах Галичини, а й усієї України, справжнім рушієм українського національного поступу.

Ми пишаємося Вами, адже й зараз Ви продовжуєте величні академічні та студентські традиції Львівського університету: наполегливо здобуваєте знання, невтомно підкорюєте наукові, культурні та спортивні вершини, а громадською та політичною активністю виборюєте й творите якісно нову Українську державу.

Закликаю кожного з Вас і надалі за будь-яких умов чинити чесно й шляхетно, обстоювати правду та протистояти злу, бути активними у всіх сферах життя нашої держави і сумлінними у навчанні та науковій творчості. Ставте перед собою високу мету, будьте шанобливими до своїх батьків, учителів, друзів і колег, збагачуйте світ новими ідеями й помножуйте славу Університету та України!

Бажаю Вам натхнення для підкорення нових наукових вершин, щасливої студентської юності, духовної та інтелектуальної насолоди від часу, проведеного у Львівському університеті, віри у власні сили та здійснення мрій!

Ректор                                                                           Володимир Мельник