Дорогі студенти, аспіранти, викладачі та працівники Львівського національного університету імені Івана Франка

Сердечно вітаю Вас із Днем захисника України!

В умовах випробувань, які випали на долю нашої держави на початку ХХІ століття, вшанування мужності й героїзму захисників Незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України є потужною  консолідуючою  силою.

Наші захисники сьогодні – військові, волонтери, медики, мирні громадяни, які підтримують українську армію, демонструють приклад реального, дієвого патріотизму, що наочно засвідчує єдність всіх поколінь нашого народу.

Висловлюю глибоку шану і щиру вдячність студентам і викладачам Університету, які першими вийшли на Майдан, а згодом без вагань пішли воювати на схід України проти російського агресора.

Жорстока війна трагічно обірвала життя нашого колеги Володимира Труша. Своїм життєподвигом він показав кожному з нас, як треба любити Україну і як можна бути жертовним і відповідальним за її долю.

Бажаю усім нам мирного неба, злагоди, взаєморозуміння і твердої віри в світле майбутнє  Української держави!

Ректор                                                            Володимир Мельник