Дорогі студенти, аспіранти, викладачі та працівники Львівського національного університету імені Івана Франка!

Сердечно вітаю Вас із Новим роком і Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був часом непростих випробувань для України, Університету та кожного з нас. Переконаний, що ми разом гідно реагували на всі труднощі, протистояли негараздам, демонстрували здатність удосконалюватися та творити неповторну інтелектуальну атмосферу Львівського університету, яка завжди вирізняла нас з-поміж інших наукових та освітніх установ Львова й України.

Упродовж цього року наші вчені продемонстрували вагомі наукові результати і в природничих галузях, і в гуманітаристиці, а студенти здобули важливі перемоги у всеукраїнських та міжнародних інтелектуальних змаганнях. Університет і цьогоріч традиційно є одним із лідерів національних рейтингів.

Складаю щиру подяку кожному студентові, аспірантові, викладачеві та працівникові Університету за сумлінну працю та активну громадянську позицію. Нехай у Різдвяні і Новорічні свята у Ваших домівках панують взаєморозуміння, мир, злагода, радість, щастя, добробут і любов!

Щасливого і веселого Нового року та Різдва Христового!

Ректор                                                                                   Володимир Мельник