Дорогі студенти, аспіранти, викладачі та працівники

Львівського національного університету імені Івана Франка!

Сердечно вітаю Вас із початком нового навчального року!

Львівський національний університет імені Івана Франка завжди був і зараз залишається особливим центром інтелектуального, духовного та громадського життя. У Львівському університеті багато поколінь українців здобували фахову вищу освіту, щоб творити майбутнє нашої держави на засадах досягнень науки і національних традицій.

Дорогі студенти й аспіранти, Ваша наполегливість у навчанні, завзятість у прагненні опановувати нові наукові горизонти і гостре відчуття справедливості сьогодні надзвичайно потрібні нашому Університетові й Україні. Примножуйте славу своєї альма-матер успіхами в навчанні, активною життєвою і громадянською позицією. Упевнений, що Ви станете освіченими людьми та справжніми патріотами, які працюватимуть на благо нашої держави. Бажаю Вам ніколи не втрачати природної допитливості. Нехай щасливим буде Ваш шлях у світ високої освіти та науки!

Шановні викладачі, науковці та працівники Університету! Щиро дякую Вам за самовіддану працю, педагогічний такт,  академічну мудрість у вихованні молоді. У сучасних складних соціально-політичних умовах на кожного з нас покладено надзвичайно відповідальну місію – творення основи для успішного прийдешнього України! Ми виховуємо нове покоління фахівців для різних сфер українського суспільного життя та національну інтелектуальну еліту для оновленої європейської України, а тому від нашої педагогічної майстерності, громадянської позиції і наукової активності залежить майбутнє нашої держави.

Бажаю всім нам міцного здоров’я, значних навчальних і наукових здобутків, натхненного творчого пошуку, щастя, добра і миру!

Ректор                                                                         Володимир Мельник