Вітання Ректора з нагоди річниці заснування Університету

Дорогі студенти, аспіранти, викладачі, працівники та випускники Львівського національного університету імені Івана Франка!

Щиро вітаю Вас із 357-ою річницею від часу заснування Львівського національного університету імені Івана Франка.

Наш Університет – один із найдавніших вищих навчальних закладів Центрально-Східної Європи, який уже понад три з половиною століття є надійним осередком творення науки, формування національної свідомості, народження фундаментальних ідей, які змінюють світ на краще.

Кожен із Вас є важливою частиною університетської спільноти! Тому будьте відповідальними перед освітніми і науковими традиціями Львівського університету, сміливо їх помножуйте і пам’ятайте, що тільки спільними зусиллями ми можемо повернути впевненість у мирне й успішне майбутнє Української Держави.

Нехай у нашому колективі завжди панує взаємоповага і злагода! Бажаю всім міцного здоров’я, творчого многоліття і натхненної праці на благо Львівського університету й України!

Ректор                                                                Володимир Мельник