Дорогі студенти, аспіранти, викладачі, працівники та випускники Львівського національного університету імені Івана Франка!

Щиро вітаю Вас із 356-ою річницею від часу заснування Львівського національного університету імені Івана Франка − одного із найстаріших у Східній Європі й одного із найпрестижніших в Україні вищого навчального закладу!

Львівський університет уже понад три з половиною століття є осередком творення науки, формування національної свідомості, народження фундаментальних ідей, які змінюють світ на краще.

Кожен із Вас є важливою частиною академічної спільноти Університету і саме від Вас залежить його майбутнє. А тому примножуйте славні традиції нашої alma mater, сміливо обстоюйте академічні цінності і свободи, невтомною працею утверджуйте високе наукове та освітнє реноме Львівського національного університету імені Івана Франка!

Нехай у нашому колективі завжди панує взаємоповага, злагода і неповторна інтелектуальна атмосфера! Бажаю всім міцного здоров’я, творчого многоліття і віри у щасливе майбутнє Львівського університету й України!

Ректор                                                                        Володимир Мельник