2016-09-01-vitannia-2

Шановні першокурсники, студенти, викладачі, працівники університету!

Вітаю Вас із початком нового навчального року!

Уже традиційно для нашого закладу вересневий старт є святом молодості та  надії, досвіду та перспективи.

Цей день є особливим і трепетним зокрема для тих, хто вперше у житті переступає поріг нашого Університету, який на 25-му році незалежності України відзначає ще дві величні дати:  160-літній ювілей Патрона Університету, Івана Франка, та 150-ліття від дня народження історика Михайла Грушевського – видатних постатей, які мають визначальний вплив на культурні та історичні традиції нашої alma mater.

Дорогі першокурсники! Дякую, що з-поміж розмаїття інших вишів Ви обрали саме наш Університет, і сподіваюся, що упродовж навчання Ви будете берегти його традиції та примножувати його славні здобутки задля процвітання української держави. Бажаю Вам досягти своєї мети у житті, зустріти добрих та надійних друзів і ніколи не втрачати інтерес до пізнання. Упевнений, що зерна науки, якими будуть засіяні Ваші душі, дадуть добрі сходи і забезпечать Вас добрим урожаєм мудрості та натхнення.

Із нагоди свята сердечно вітаю нашу університетську академічну родину і зичу міцного здоров’я, плідної праці та упевненості у майбутніх творчих злетах!

Ректор     Володимир Мельник