Віце-президент однієї з найбільших волонтерських організацій США Мередіт Хансен розповіла про волонтерство та лідерство

За підтримки Київського офісу Інституту Кенана спільно з Центром американських студій Львівського національного університету імені Івана Франка та ГО «Молода дипломатія» 24 лютого 2016 року на базі факультету міжнародних відносин відбулась зустріч із віце-президентом зі стратегічного партнерства та спеціальних ініціатив організації (США) Мередіт Хансен.

Американський експерт у сфері розвитку освітніх волонтерських програм представила студентам-міжнародникам презентацію про діяльність однієї з найбільших волонтерських організацій США – City Year.

Мередіт Хансен розповіла студентам про те, як City Year змінює якість життя та освіти у США, а саме: про освітні програми, які реалізовують у школах, про державні волонтерські проекти в освіті, реалізовані, зокрема, через AmeriCorps.

Головним викликом у системі освіти США, на думку Мередіт Хансен, є нерівність якості освіти навчальних закладів у різних районах міста.

«Ми вважаємо, що освіта має силу, щоб допомогти кожній дитині виявити свій потенціал. Проте в громадах високого рівня бідності існують певні зовнішні чинники та перешкоди, з якими студенти стикаються щодня. А це призводить до того, що вони не можуть повноцінно навчатись у школі й здобути належну освіту», – зауважила віце-президент City Year.

Представники City Year вважають, що освіта є ключем до стійкого зростання країни, таким чином, вони навчають молодих людей, які згодом займаються волонтерством у місцевих школах як вихователі чи помічники вчителів.

За словами віце-президента City Year, організація залучає фінансування,
розбудовує стратегічні партнерства з урядом, шукає корпоративних
спонсорів, проводить фандрейзингові кампанії, працює з окремими
донорами, залучає корпоративних волонтерів, аби допомогти молодим людям розкрити свій потенціал і здобути освіту.

Мередіт Хансен зауважила, що City Year – потужна організація, зокрема й щодо збору коштів. Відтак, американський експерт порадила, що перед тим, як фандрейзити в бізнесу або приватної особи, необхідно передусім побудувати довіру між сторонами.

Щороку майже 3000 молодих людей приєднуються до City Year і присвячують себе волонтерській діяльності у сфері освіти.

Додамо, що City Year співпрацює з Південно-Африканською Республікою та
Великобританією (Лондон, Бірмінгем і Великий Манчестер).

Світлини: Олега Вівчарика Більше фото