Володаркою корони та титулу «Міс Правничого коледжу – 2016»  стала першокурсниця Анастасія Новосад

Щорічно восени у Правничому коледжі відбувається свято таланту, краси і грації – конкурс «Міс Правничий коледж». Традиційно організаторами конкурсу є Студентська рада та Пробюро студентів коледжу.

Цьогоріч позмагатись за титул виявили бажання шестеро конкурсанток:

Мар’яна Антошик, студентка ПРК – 13с, як правило, свій вільний час присвячує читанню книг і танцям. Вона активно займається спортом. Мріє стати успішною людиною і фаховим юристом.

Анна Коваленко, студентка ПРК – 24с, на жаль, вільного часу практично не має, адже завжди вчиться. У майбутньому дівчина хоче відкрити власну «Школу джентльменів». Анна родом з Одеси, а відтак полюбляє «одеські жарти» та цінує в людях наявність почуття гумору.

Другокурсниця Лілія Тураш полюбляє читати книжки та доглядати за квітами. Вона чимало часу приділяє вивченню англійської мови. Лілія також добре танцює, співає. Дівчина постійно працює над собою у спортзалі. Її життєве кредо – якщо вже взявся за справу, то доведи її до кінця.

Ганна Саківець, студентка ПРК – 13с, любить подорожувати, фотографувати, читати і проводити час із друзями. Вона закінчила навчання у музичній школі з класу хореографії та фортепіано. Для неї кумиром та взірцем є Ліна Костенко. У кожної людини є мрія, а у Ганни їх декілька. Вона хоче побувати в найпрекрасніших куточках світу, відвідати концерти улюблених гуртів, досягти успіху в професії та, звичайно ж, стати чудовою дружиною і мамою.

Анастасія Новосад у вільний від навчання час грає на гітарі. Дівчина також володіє навичками гри на фортепіано, а також чудово співає. Мрія Анастасії – це знайти вакцину проти онкологічних захворювань. Дівчині хочеться залишити після себе гідно вихованих дітей і результати добрих справ.

Іще одна першокурсниця Уляна Пухаль полюбляє подорожувати, а також захоплюється малюванням.

Виступи конкурсанток оцінювало журі у складі: директор Правничого коледжу Володимир Цікалоначальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський, викладачі цивільного права Богдан Коровяк і Тарас Станько, доцент кафедри цивільного права та процесу, заступник голови профкому працівників  Університету Юліан Бек, доцент кафедри історії держави, права та політико-правових учень Тарас Андрусяк.

За результатами конкурсу перемогу за відповідними номінаціями вибороли: «Міс Грація» – Анна Саківець, «Міс елегантність»  – Уляна Пухаль,  «Міс чарівність» – Мар’яна Антошик, «Міс глядацьких симпатій» та «Друга віце-міс» – Анна Коваленко, «Перша віце-міс» – Лілія Тураш.

Володаркою корони та титулу «Міс Правничий коледж 2016» стала  Анастасія Новосад.