Володимир Мельник: про інституційне зростання, цілі та перспективи розвитку Університету

Ректор Університету, професор Володимир Мельник представив учасникам урочистого засідання Вченої ради стратегічні цілі та перспективи розвитку Львівського університету, окресливши першочергові пріоритетні завдання.

«Під час Вченої ради ми не тільки говоримо про наші досягнення, але й маємо підтвердити незворотність курсу розвитку і становлення Університету, вірність академічним традиціям, адекватне розуміння колективом першочергових пріоритетних завдань, які ми маємо вирішувати», – наголосив Ректор.

За словами Володимира Мельника, Львівський національний університету імені Івана Франка – це відкритий, інноваційний, конкурентоздатний, соціально відповідальний вищий навчальний заклад, основними завданнями якого є трансформація навчального процесу та орієнтація на формування у студентів певних компетентностей.

Навівши окремі статистичні дані, Ректор закцентував увагу на досягненнях колективу Університету та його інституційному зростанні.

Сьогодні Львівський університет – це:

  • 19 факультетів (2 факультети утворено 2015 року),
  • 3 коледжі,
  • 146 кафедр (3 із них відкрито 2015 року),
  • близько 5 000 працівників, зокрема понад 2000 професорсько-викладацького складу;
  • більше 22 тис. студентів і слухачів;
  • цьогоріч відкрито 52 нові спеціалізації, серед яких зокрема управління стратегічними змінами, фінансовий інжиніринг в управлінні, безпекові студії, інформаційний аналіз міжнародних процесів, воєнна журналістика, відновне правосуддя, політичні комунікації і PR, фізика наноструктур.

Нагадаємо, що Львівський університет уже другий рік поспіль є лідером серед ВНЗ України за кількістю поданих заяв та займає другу позицію рейтингу українських університетів за кількістю спеціалізованих вчених рад.

Ректор також закцентував увагу присутніх і на громадсько-політичній активності великої університетської спільноти і подякував студентам, викладачам і працівникам Університету, які захищають нас і нашу країну на східному її кордоні. За словами професора Володимира Мельника, «наш фронт – це не лише лінія вогню, а й щоденна праця та відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків, підтримка євроінтеграційного вектора розвитку Української держави».

Світлини: Олега Вівчарика Більше фото