Володимир Сулим удостоєний почесного звання «Заслужений працівник освіти України»

Президент України Петро Порошенко своїм Указом №188/2018 присвоїв звання «Заслужений працівник освіти України» деканові факультету іноземних мов  Львівського національного університету імені Івана Франка Володимиру Сулиму.

Зокрема, в Указі йдеться, що почесне звання присвоєно за «значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм».

Щиро вітаємо Володимира Трохимовича Сулима з високим визнанням його професійної діяльності, бажаємо творчого натхнення й нових звершень у справі розвитку освітнього середовища нашої держави.