Вручення дипломів випускникам географічного факультету

11 липня 2015 року відбулась Урочиста академія з нагоди вручення дипломів випускникам географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Розпочали свято зі спільного виконання Гімну України.

З вітальним словом звернувся до присутніх декан географічного факультету Володимир Біланюк, який закцентував увагу на важливих змінах, яких вдалося досягнути випускникам упродовж п’ятирічного навчання в Університеті. За словами Володимира Івановича, спільними зусиллями працівників і студентів географічний факультет зараз є одним із найкращих факультетів за кількістю наукових публікацій студентів, а також активним учасником громадського життя міста й країни.

«Найголовнішим є те, що ви, дорогі випускники, були міцним ядром львівського Євромайдану та Революції Гідності! Ми спільно з вами сказали «ні» тодішній владі й утвердили наше прагнення до європейського майбутнього. Я глибоко переконаний, що учасники Революції Гідності є носіями кращого майбутнього нашої держави. Але це майбутнє ми разом із вами виборюємо в нелегкий час», – наголосив декан факультету. У цьому контексті Володимир Іванович згадав про тих працівників, випускників і студентів факультету, які захищали й продовжують захищати нашу країну в зоні проведення АТО. «Я мрію про те, що коли через рік прийде час вручати дипломи студентам, які зараз перебувають на Сході України, вони всі будуть у цій залі».

Особливу вдячність декан географічного факультету висловив батькам за гідне виховання дітей і той вибір, який вони допомогли зробити нинішнім випускникам. Молодим спеціалістам Володимир Іванович побажав добра, щасливої долі й завжди гідно нести звання випускника Львівського національного університету імені Івана Франка.

Завідувач кафедри туризму, доктор економічних наук, професор Марта Мальська також привітала випускників, побажавши їм ніколи не припиняти вчитися і завжди пам’ятати про свою альма-матер.

Доктор географічних наук, завідувач кафедри географії України, професор Роман Лозинський закликав випускників уже найближчим часом визначитися зі своїм майбутнім і бути успішними на життєвому шляху.

Заслужений професор Львівського університету, завідувач кафедри економічної та соціальної географії Олег Шаблій побажав випускникам бути справжніми громадянами та гідними випускниками Університету, проте, також наголосив, що навчання для кожного із дипломантів і досі триває. «Дипломи, які ви сьогодні отримуєте, – лише перепустка у ваше велике життя. Якщо ви хочете надалі розвиватися й жити успішно, то маєте вчитися постійно, адже змінюються суспільні парадигми, підходи, розуміння життя. Кожні 15 років вам необхідно переосмислювати пройдений шлях і підніматися на щоразу новий культурний та інтелектуальний рівень», – переконаний Олег Іванович.

Від імені випускників звернувся до присутніх Святослав Зюзін, який подякував викладачам за ґрунтовну освіту, а батькам за постійну підтримку та допомогу. «Саме впродовж навчання на факультеті ми здобули неоціненний досвід, відчули неперевершені емоції під час проходження практик і спільних походів, пережили прекрасні миті дружби й братерства», – сказав випускник географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.