Вручення дипломів випускникам механіко-математичного факультету

2 липня 2015 року в Актовій залі Університету відбулося вручення дипломів випускникам механіко-математичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

З вітальним словом до присутніх звернувся декан механіко-математичного факультету, професор Михайло Зарічний: «Цей день для вас є радісним і сумним, бо ви покидаєте свою alma mater, але водночас отримуєте диплом випускника механіко-математичного факультету одного із найкращих університетів країни. Із цим новим статусом ви йдете в нове життя, де матимете змогу використовувати здобутий багаж знань».

Від імені професорсько-викладацького складу випускників привітав завідувач кафедри математичного моделювання, доктор фізико-математичних наук, професор Микола Заболоцький.

До привітань також доєднався заступник декана з наукової та виховної роботи механіко-математичного факультету доцент Ігор Кузь: «Ви отримали один із найкращих дипломів − диплом механіко-математичного факультету – це своєрідний знак якості. Наші випускники є елітою Львівського університету й України».

З вітальними словами та дружніми настановами звернувся до випускників член правління Асоціації випускників Університету, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри алгебри і логіки Юрій Іщук.

Музичні вітання своїм старшим колегам адресували й студенти механіко-математичного факультету.